Krzysztof Lubecki - Prywatna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
RFITTH

Nowości

 1. RFITTH - NAJNOWSZA METODA NIEOPERACYJNEGO LECZENIA ZAAWANSOWANYCH STADIÓW CHOROBY HEMOROIDALNEJ
  Metody nieoperacyjne i małoinwazyjne mają już od dawna istotne znaczenie w leczeniu choroby hemoroidalnej. Znalazły one istotne miejsce w Polskim Standardzie Leczenia Choroby... więcej»
 2. HEMORON - skuteczna metoda nieoperacyjnego leczenia choroby hemoroidalnej
  Punktem wyjścia dla zrozumienia wszelkich nowoczesnych metod leczenia choroby hemoroidalnej jest fakt, iż hemoroidy są normalną częścią naszego ciała, a nie chorobą. Każdy z nas... więcej»
 3. VEINLITE - PROSTY I SKUTECZNY SPOSÓB OBRAZOWANIA DROBNYCH ŻYLAKÓW
  Skleroterapia - czyli leczenie wstrzyknięciami do żył środków leczniczych, powodujących w następstwie zarastanie żyły i zanikanie żylaka jest od dawna stosowaną, skuteczną i... więcej»
 4. Testy na krew utajoną
  actim TM FECAL BLOOD PROSTY, NIEZAWODNY, WYSOCE WYBIÓRCZY TEST NA KREW UTAJONĄ W KALE. To nowa propozycja mojego gabinetu, oferowana dzięki współpracy z doktorem Michaelem Herbichem.... więcej»
 5. Nowa siedziba mojej praktyki!
  Nareszcie! Po wielu latach wynajmowania pomieszczeń przeniosłem Poradnię do nowego, własnego budynku w Raculi, przy ulicy Głogowskiej 13A. Obecnie trwają jeszcze roboty wykończeniowe... więcej»
 6. Dilatory w leczeniu szczeliny odbytu
  Nowością w Polsce jest obecnie zastosowanie w leczeniu szczeliny opornej na postępowanie zachowawcze - tzw. DILATORÓW ("rozszerzaczy") odbytu. Tymczasem w wielu krajach są one... więcej»
 7. Przepuklina - alternatywa dla operacji?
  Metoda Desardy w operacjach przepuklin pachwinowych (przedruk mojego wywiadu) A to ciekawe! Czy jest możliwe nieoperacyjne leczenie przepukliny? Jak dotąd o takim leczeniu nie słyszałem. I... więcej»
 8. Chirurgia plastyczna
  Uwaga! Z przyjemnością i satysfakcją informuję, iż poczynając od października 2007 roku współpracę z moją Poradnią i Kliniką Chirurgii Jednego Dnia rozpoczął Pan doktor Robert... więcej»

Zawartość strony to informacje zdrowotne, niestanowiące jednak diagnostyki i leczenia w rozumieniu prawa. W razie choroby lub dolegliwości wiadomości umieszczone na stronie nie są wskazaniami do diagnostyki i leczenia oraz nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.