Krzysztof Lubecki - Prywatna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
RFITTH

Polecane linki

Entomologia - moja pasja numer jeden

Kilka przykładowych linków do stron entomologicznych. Strona Polskiego Towarzystwa Entomologicznego, Forum entomologiczne, strona profesora Lecha Borowca z ikonografią chrząszczy Polski, strony o chrząszczach wodnych itd.

 

Nurkowanie - moja pasja numer dwa
Kilka linków, głównie z moich okolic (Łagów!!), ale także Soliny (ekstremalne nury!), oraz oczywiście do strony magazynów "Nurkowanie" i "Wielki Błękit"

 

Narty - pasja numer trzy
Najpopularniejszy serwis narciarski, moja ulubiona górka w Polsce - o ile jest na niej śnieg ;-(( , oraz nasze ulubione miejsca w Austrii - tam zawsze jest śnieg:-))

Strzelectwo - pasja numer cztery - strona naszego klubu strzeleckiego, coś o strzelectwie czarnoprochowym, sklepy ze sprzętem, forum IPSC, strona PZSS, strona producenta mojego ulubionego pistoletu do dynamiki (zawsze trochę ładniejszy od Glocka ;-)), coś o mojej ukochanej zabawce do strzelań dokładnych itd.

     

 • http://ipsc-poland.org/forum/viewforum.php?f=10
 • http://www.ksstrzelec.pl/
 • http://www.pzss.org.pl/
 • http://bron1.pl/
 • http://www.incorsa.pl/
 • http://www.caracal.ae/new/
 • http://www.shootingtimes.com/2010/09/23/handgun_reviews_st_swmodel5238_200906/
 • http://www.czarnoprochowcy.glt.pl/
 •  

  Medycyna
  Tutaj podaję kilka przydatnych linków medycznych, głównie na strony przeznaczone dla pacjentów.
  Znajdziecie tu państwo między innymi strony: profesora Mohana Desardy (twórca genialnej metody operacji przepuklin), Pani Doktor Danuty Sorochan-Olszak (praktyka stomatologiczna, zabiegi w znieczuleniu ogólnym), doktora Roberta Jamonta (chirurgia plastyczna), producenta aparatu Hemoron (firmy nhn electronics z Republiki Czeskiej), dystrybutora Hemoronu na Polskę i przedstawiciela firmy nhn - firmy Bechtold, Polskiego Klubu Przepuklinowego, Lubuskiego Portalu Medycznego, pracowni histopatologicznej Info-Pat profesora Janusza Szymasia z Poznania i wiele innych interesujących kontaktów. Zapraszam.


   

  Różności
  Poniżej kilka różności - od historii i militariów, przez Sapka do Bieszczadów

  powrót»


  Zawartość strony to informacje zdrowotne, niestanowiące jednak diagnostyki i leczenia w rozumieniu prawa. W razie choroby lub dolegliwości wiadomości umieszczone na stronie nie są wskazaniami do diagnostyki i leczenia oraz nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.