Krzysztof Lubecki - Prywatna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
RFITTH

Nasz zespół

Zarówno moja Poradnia Chirurgiczna, jak i Klinika Chirurgii Jednego Dnia - mają charakter indywidualnej specjalistycznej praktyki lekarskiej i zgodnie z odpowiednimi zasadami Kodeksu Etyki Lekarskiej - są firmowane nazwiskiem i imieniem prowadzącego praktykę lekarza (czyli moim).

Tym nie mniej, choć formalnie za działalność praktyki odpowiada jedna osoba - z racji zakresu działalności współpracuję z grupą dobranych, mających moje zaufanie osób, które mam zaszczyt przedstawić poniżej:


Prezentacja osób

powiększ

dr Bartosz Kudliński

Anestezjolog

Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, człowiek- instytucja, mój serdeczny przyjaciel, z którym dzielę nie tylko pasję do medycyny i niesienia pomocy ludziom, ale i zasady etyczne - którym hołduję.  Obecnie zastępca ordynatora Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego w Zielonej Górze - z nim spotkają się pacjenci operowani w znieczuleniu ogólnym. Możecie mu bez wahania powierzyć swoje życie - sam bym to uczynił w razie potrzeby!

powiększ

Beata Burkowska

Pielęgniarka asystująca do operacji

Pielęgniarka dyplomowana, asystuje mi do zabiegów operacyjnych wykonywanych w trybie chirurgii jednego dnia. Ona też w razie potrzeby opiekuje się pacjentami korzystającymi z noclegu po większych operacjach. A poza tym możecie Państwo na dodatek kupić u niej samochód - pracuje w firmie GERMAZ (mała dziewczynka sprzedaje DUUUŻE FORDY!) 

powiększ

Marta Napieralska

Sekretarka

Z Martą spotkacie sie Państwo w sekretariacie poradni. Powita Państwa przy wejściu, założy dokumentację medyczną, pokieruje i zaopiekuje sie Pacjentem i osobami towarzyszącymi w trakcie pobytu w poradni. Ugości kawą czy herbatką.... Także z Panią Martą porozmawiacie Państwo (na ogół) przez telefon - udzieli informacji o usługach naszej poradni i umówi datę i godzinę wizyty czy też zabiegu.
powiększ

Kasia Zrobczyńska

Sekretarka

Pani Kasia wykonuje te same zadania, co Pani Marta, zastępując się z nią. Także i na nią możecie liczyć - zawsze życzliwie pomoże

powiększ

Renata Obertyńska

odpowiedzialna za utrzymanie czystości

Uszanujcie jej pracę - to dzięki niej jest u mnie zawsze czysto i porządnie. Tą czystość utrzymujemy dla bezpieczeństwa naszych Pacjentów. Gdy praca przeciąga się nam na późniejsze godziny nocne (a to się zdarza) - bez problemu zastępuje sekretarki.
 

dr Robert Jamont

Specjalista chirurgii plastycznej

Poza tą grupą moich ścisłych współpracowników - udostępniam pomieszczenia mojej Kliniki dla Pana doktora Roberta Jamonta, specjalisty chirurgii plastycznej, który wykonuje w nich zabiegi operacyjne z zakresu swojej specjalności. Praktyka Doktora Jamonta jest już jednak formalnie biorąc odrębną jednostką organizacyjną - zainteresowanych usługami Pana Doktora i chcących się z nim skontaktować odsyłam pod nr telefonu 602 518 747 lub 0 68 452 77 20 oraz na jego stronę internetową: www.arsplastica.pl

powrót»


Zawartość strony to informacje zdrowotne, niestanowiące jednak diagnostyki i leczenia w rozumieniu prawa. W razie choroby lub dolegliwości wiadomości umieszczone na stronie nie są wskazaniami do diagnostyki i leczenia oraz nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.