Krzysztof Lubecki - Prywatna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
RFITTH

Gdzie jesteśmy, jak do nas dojechać

Poradnia i Klinika Chirurgii Jednego Dnia mieści się w nowym budynku w Raculi, przy ulicy Głogowskiej 13A. Dojazd jest bardzo łatwy, a poradnia zlokalizowana jest dogodnie - tuż przy węźle drogowym i zjeździe z projektowanej i realizowanej trasy ekspresowej S3. Na wszelki wypadek zamieszczam dokładny opis dojazdu wraz z linkami do zdjęć charakterystycznych obiektów i mapką interaktywną.
Mapa dojazdu

Dojazd w Raculi

Wjeżdżając do Raculi od strony Zielonej Góry - mamy do przejechania jakieś 350 metrów, do skrętu w lewo w dróżkę prowadzącą do budynku Poradni. Uwaga - jedziemy po terenie zabudowanym - przestrzegajmy przepisów (50km/h) i nie szarżujmy!!

Po wjeździe do Raculi mijamy kolejno po lewej stronie: pomoc drogową, sprzedaż materiałów budowlanych i artykułów do wyposażenia ogrodów i wreszcie około 200-metrowy odcinek lasu. Tuż za lasem po lewej stronie zaczynają się zabudowania Raculi - jeśli jedziemy z właściwą prędkością - z pewnością nie miniemy skrętu w lewo do Poradni - oznaczony jest on wielkim (2 na 3 metry) żółto-pomarańczowym drogowskazem. Jedziemy 15 metrów dość wąską dróżką, widząc już przed sobą charakterystyczny budynek poradni (elewacja i ogrodzenie przewidywane na rok 2008 :-)). Skręcamy w prawo na oznakowany parking. Obok budynku poradni zlokalizowałem tuż przed jej uruchomieniem obszerny parking - przewidziany na 8 samochodów - mam nadzieję że to wystarczy ;-). Uwaga dla parkujących przy poradni - nie ma potrzeby zawracać na parkingu, aby z niego wyjechać - wygodny wyjazd jest po drugiej stronie parkingu - skręcamy  w prawo wyjeżdżając z powrotem na ulicę Głogowską. Wyjazd będzie wkrótce oznakowany strzałką ;-)


Dojazd do Raculi

  • Z Zielonej Góry - wyjeżdżamy ulicą Wrocławską, mijając po prawej stronie stadion żużlowy i parkingi, po lewej cmentarz. Racula zaczyna się kilkaset metrów za znakiem końca miejscowości Zielonej Góry, ale aby wjechać do samej Raculi musimy skręcić w prawo (skręt jest dobrze oznakowany). Dalej jedziemy jak po sznureczku - tak jak to opisałem na początku.
  • Z kierunku południowego (od strony Wrocławia, Głogowa i Nowej Soli) jedziemy wygodnie drogą krajową nr 3 (w niedalekiej przyszłości ekspresową S3 ;-)). Z drogi tej zjeżdżamy pierwszym (południowym) zjazdem do Zielonej Góry, około 2 km przed zjazdem mijamy po lewej stronie charakterystyczną dużą stację benzynową Orlenu. Ponadto węzeł drogowy Racula oznaczony jest już 2 km przed tym zjazdem i potem kolejno jeszcze kilka razy. Po zjechaniu ze "ślimaka" jedziemy tak jak do Zielonej Góry, napotykając po drodze na drogowskaz skrętu w lewo do Raculi. Dalej jak na początku opisu dojazdu.
  • Z północy (od strony Szczecina, Gorzowa Wlkp. i Sulechowa) jedziemy także trasą S3, zjeżdżamy jednak do Zielonej Góry DRUGIM zjazdem (pierwszy zjazd zaprowadziłby nas do samej Zielonej Góry). Zjazd jest także znakomicie oznakowany, z trasy ekspresowej zjeżdżamy w prawo - i dalej jak powyżej...
  • Z kierunku zachodniego - a więc zarówno od strony Nowogrodu Bobrzańskiego, jak i Krosna Odrzańskiego, Słubic i Gubina - serdecznie polecam ominięcie Zielonej Góry poprzez wygodną, północną obwodnicę naszego miasta, nazywaną u nas Trasą Północną. Przez wszystkie ronda na tej trasie (po wjechaniu na nią) jedziemy prosto! Na 500 metrów przed zjazdem mijamy po lewej stronie halę Makro, skręcamy z Trasy Północnej na jej końcu na trasę S3 - kierunek na południe (na Wrocław, Legnicę) - i dalej zjazd z tej trasy po około 5 kilometrach - według drogowskazów na Raculę - patrz powyżej.


W razie jakichkolwiek problemów z dojazdem prosimy o kontakt telefoniczny - chętnie "popilotujemy" Państwa przez komórkę.

Powyższe uwagi nie są oczywiście przeznaczone dla osób dobrze znających Zieloną Górę i Raculę - te proszę o wybaczenie ;-)

Numery telefonów:

  • tel. 68 454 97 67
  • tel. kom. +48 501 17 25 82
  • tel. kom. +48 609 52 85 63

 

powrót»


Zawartość strony to informacje zdrowotne, niestanowiące jednak diagnostyki i leczenia w rozumieniu prawa. W razie choroby lub dolegliwości wiadomości umieszczone na stronie nie są wskazaniami do diagnostyki i leczenia oraz nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.